
| Производитель | Mann Filter |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Код запчасти | WK516/1 |
| Внешний диаметр | 55 мм |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Совместимость с моделью | B10, Z3 , B12, B8, 3 , B3 , 7-Series , #3 |
| Виды топлива | Бензин, Дизель |
| Ø випускного отвору | 8 мм |
|---|---|
| Ø впускного отвору | 8 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Высота | 300 см |