




| Производитель | Без бренда |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 350 мм |
| Длина | 350 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 350 мм |
Діаметр дошки для піци 35 см з ножиком для піци
До Вашої уваги представлена дошка для піци діаметром 35 см, виготовлена з бука, також ви зможете купити дошки для піци за індивідуальними розмірами. Дуже важливо щоб дошки були вже просякнуті маслами, які захищають їх від вологовбирності в результаті чого потім дерево деформуються. На даній дошці вироблено гравібвання, після чого дошка обробляється спеціальною олією.