





| Производитель | Volt Polska |
|---|
| Активна (постійна) потужність | 1800W |
|---|---|
| Вага в упаковці, кг | 13 |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Висота в упаковці, см | 22 |
| Выходное напряжение | 230V |
| Входное напряжение | 170-270V |
| Габаритні розміри | 312x310x167 мм |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці, см | 35 |
| Країна реєстрації бренду | Польша |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напряжение батареи | 24V |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чистая |
| Ширина в упаковці, см | 35 |
| Штрих-код | 5903111886394 |