









| Производитель | Brita |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 220 мм |
|---|---|
| Глубина | 214 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Галузь застосування | побутовий |
|---|---|
| Общий объем | 8,2 л |
| Цвет | Синий |
| Обсяг очищеної води | 5.2 л |
| Підходить для | холодної води |
| Тип | Фільтр для води |
| Тип фильтра | з окремим краном |
| Установка | настільний |