


| Производитель | Organic |
|---|---|
| Назначение комплектующего | Фильтр обратного осмоса, Фильтр под мойку |
| Тип комплектующего | Сменный фильтрующий элемент |
| Рабочая температура | від 2 до +35 °C |
|---|---|
| Підключення | 1/4" швидкознімний |
| Ресурс картриджа | 12 місяців |
| Розмір картриджа | 2"*10" |
| Рабочее давление | до 6 атмосфер |
Вугільний постфільтр in-line 10”, підключення швидкознімне 1/4" , Organic.Картридж містить високоякіснє кокосове активоване гранульоване вугілля.Вугільний постфільтр використовується у фільтрах зворотного осмосу,питних проточних фільтрах.Покращує запах і смак води,має бактерицидні властивості.