




| Производитель | Intertool |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.210 кг |
|---|---|
| Длина бура | 600 мм |
| Діаметр бура | 28 мм |
| Объем | 0.000918 |
| Применение | для цегли та бетону |
| Тип крепежа | SDS Plus |
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ И ДОКУМЕНТАЦИЯ INTERTOOL SD-2860
| Тип крепления | SDS Plus |
|---|---|
| Диаметр бура | 28 мм |
| Длина бура | 600 мм |
| Применение | для кирпича и бетона |
| Вес | 1,210 кг |
| Объем | 0,000918 куб.м |