


| Код запчасти | 2572001 |
|---|---|
| Производитель | Textar |
| Ширина | 131.5 мм |
| Высота | 58.4 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Совместимость с маркой | Land Rover |
| Совместимость с моделью | Range Rover , Range Rover Sport , Defender , Discovery |
| ID бренду | 39 |
|---|---|
| Вес (кг) | 1,48 |
| Висота [мм] | 58,4 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Тормозная система | TRW |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Дотримуватися вказівок з монтажу | <> |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Назва бренду | TEXTAR |
| Номер WVA | 25720 |
| Тип запчасти | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Толщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 131,5 |
| Ширина паковання [см] | 8,8 |