






| Производитель | Shenzhen |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Штатив | Нет |
| Способ установки | Настенный |
| Тип управления | Ручное |
| Вид проекции | Прямая |
| Коэффициент усиления | 4 |
| Угол обзора | 40 град. |
| Цвет | Белый |
| Длина | 160 мм |
|---|---|
| Ширина | 90 мм |
| Диагональ экрана | 72 дюйм |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Толщина | 1 мм |
| Вес | 0.1 кг |
| Высота | 160 мм |
До Вашої уваги екран для проектора з білої еластичної тканини. Дивіться відеоогляд
У чому його переваги?
- тканина еластична, не мнеться, її не треба розгладжувати, дуже легка
- просто розтягніть її на стіні, екран буде ідеально рівним без складок
- має окантування та люверси (тобто отвори для кріплення)
- має гачки з двостороннім скотчем для кріплення до стіни
- можна кріпити звичайними канцелярськими шпильками
Характеристики:
Розмір: 72 дюйми тобто висота 90 см, ширина 159 см.
Матеріал: поліестер
У комплекті: екран та система кріплення