


| Производитель | Ajax |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Установка | Внутрішнє |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 80% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 124 / 124 / 45 мм |
| Розміри, мм | 124 / 124 / 45 |
| Тип датчика | Тепла |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Датчик тепла |
| Тип сенсора | Термістор |
Бездротовий датчик тепла Ajax FireProtect 2 RB (Heat) чорний з дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, порогом спрацювання при підвищенні температури більше 64°C, вбудованою сиреною 85 дБ. Може працювати у складі системи безпеки Ajax та автономно без централі.
ЗастосуванняПожежний датчик призначений для виявлення підвищення температури. За реакцію на підвищення температури відповідають два вбудовані термістори. Термістори знаходяться зовні датчика для швидшої детекції загроз.
Ключові властивості та можливостіAjax FireProtect 2 – датчик для внутрішнього встановлення, який легко монтується на поверхню за допомогою кріпильної панелі SmartBracket з регульованим кутом повороту, що входить до комплекту. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку у декілька кліків.