
| Длина | 150 см |
|---|---|
| Ширина | 45 см |
| Высота | 45 см |
| Цвет | Зелёный |
| Производитель | HVOYA |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для новогодних игрушек |
| Вес | 1400 |
|---|---|
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Форма | Цилиндрическая |
| Крышка | есть |
| Умови відправки з післяплатою при отриманні | Предоплата 200 грн. |
| Ручки | Есть |
Характеристики: