









| Производитель | Mexen |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Высота | 25 мм |
|---|---|
| Глубина | 12 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Диаметр слива | 90 мм |
|---|---|
| Колір зливної решітки | Сріблястий |
| Материал | Композит |
| Поверхность | Структура |
| Серия | Stone+ |
| Сифон в комплектації | Да |
Розмір: 110x90x2,5 см
Колір: Білий
Тип: Прямокутний, Ультраплоский
Встановлення: на поверхню або в поверхню
Матеріал: мінеральний композит
Кам'яна структура
Міцний продукт, який не деформується
Максимальна стабільність завдяки хорошій ударостійкості
Сифон у комплектації, очищається зверху
Діаметр зливу: 90 мм
Оздоблення решітки: Inox