










| Производитель | Swimer |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Материал резервуара | Пластик |
| Объем резервуара | 2.5 куб. м |
| Максимальный объем наполнения резервуара | 2.5 куб. м |
| Толщина стенок | 10 мм |
| Тип резервуара по способу установки | Вертикальный |
| Тип резервуара по способу монтажа | Надземный |
| Тип резервуара по количеству стенок | Двустенный |
| Тип резервуара по количеству секций | Односекционный |
| Максимальная температура рабочей среды | 60 град. |
| Вес | 180 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание |
| Ширина | 1720 мм |
|---|---|
| Длина | 1720 мм |
| Высота | 1998 мм |
| Антикоррозийное покрытие внутри резервуара | Да |
|---|---|
| Антикоррозийное покрытие снаружи | Да |
| Наличие тепловой изоляции | Да |
| Замерное устройство | Да |
| Наружная лестница | Нет |
| Заполнение тосолом /азот | Нет |
Серія спеціалізованих резервуарів SWIMER BLUE TANK та заправних станцій на їх основі для розчину карбоміду (сечовини), таких як AdBlue, NOXy та інших.
Враховуючи агресивність рідини, виробником заздалегідь встановлені на резервуарі всі елементи з нержавіючої сталі. Все насосне обладнання та лічильник також призначене спеціально для такого типу рідин.
Головна особливість резервуарів для АдБлю це можливість встановлення на виробництві трьох варіантів електричного обігріву та його комбінацій.
Так як AdBlue замерзає при -11°С, то пропонуються такі види обігріву, які керуються термостатом:
Серія резервуарів SWIMER ECO-Line спеціально розроблена для розташування в умовах обмеженості місця і займає мінімальну площу.
Серія резервуарів SWIMER FUDPS має об’ємну шафу, де кріпиться основне обладнання. Шафу також можна обігріти за допомогою ТЕНу.
Резервуар оснащений в базовій комплектації механічним рівнеміром, люком ревізії на 440мм, клапаном скидання надлишку повітря, тримачем паливного пістолета, а також системою захисту від протоки і переливу.
Переваги використання у господарстві:
• Немає витрат на трансфер до АЗС або закупівлі АдБлю в каністрах.
• Можливість оптової закупівлі за нижчою ціною.
• Повний контроль кількості рідини, що заливається в бак транспортних засобів.
• Можливість зберігання AdBlue під відкритим небом або в приміщенні.
• Завдяки естетичним формою і кольором резервуари відмінно вписуються в будь-який ландшафт.
• Простота обслуговування гарантує легкість і безпеку експлуатації.
• Конструкція резервуара не вимагає спеціальних регламентних робіт в ході експлуатації.
• Замикається на замок - дозволяє попередити несанкціонований доступ до обладнання.
• Оптимальний захист від витоку і запаху рідини завдяки застосуванню перевіреного конструкційного рішення - двостінній конструкції, яка також забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень.
Високоякісний поліетилен, з якого виготовлені резервуари, і найсучасніші виробничі технології забезпечують надійний захист від перепаду температур.
Довговічність: не змінюють колір, не тріскаються, не піддаються корозії, стійкі до дії сонячних і ультрафіолетових променів.
Гнучкість у варіантах комплектації додатковим обладнанням.
Ємність виготовлена в двостінній конструкції з лінійного поліетилену високої міцності методом ротаційного формування – без швів та пайки.
Всі ємності модульні та мобільні, легко транспортуються з місця на місце або на автотранспорт за допомогою звичайного вилочного навантажувача, обладнані спеціальними отворами для транспортування.
Ємності міцні, не бояться випадкових зіткнень з транспортом і не пошкоджують його.
Під замовлення можна встановити професійну безконтактну систему обліку використання рідини зі спеціалізованим ПО, що дозволить обслуговувати автопарк автоматично, без присутності оператора і виключити можливі махінації.