









| Производитель | Swimer |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Материал резервуара | Пластик |
| Объем резервуара | 5 куб. м |
| Максимальный объем наполнения резервуара | 5 куб. м |
| Толщина стенок | 8 мм |
| Тип резервуара по способу установки | Вертикальный |
| Тип резервуара по способу монтажа | Надземный |
| Тип резервуара по количеству стенок | Двустенный |
| Тип резервуара по количеству секций | Односекционный |
| Максимальная температура рабочей среды | 60 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 80 град. |
| Вес | 380 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание, Установка |
| Ширина | 2060 мм |
|---|---|
| Длина | 2060 мм |
| Высота | 2100 мм |
| Антикоррозийное покрытие внутри резервуара | Да |
|---|---|
| Антикоррозийное покрытие снаружи | Да |
| Наличие тепловой изоляции | Да |
| Замерное устройство | Да |
| Наружная лестница | Да |
| Заполнение тосолом /азот | Нет |
| Минимальная температура рабочей среды | 40 |
|---|---|
| Минимальная температура окружающей среды | 80 |
Наша компанія є офіційним імпортером і представником польського виробника Swimer: сертифіковані двостінні резервуари з поліетилену для дизельного палива, масел, гасу, AdBlue, NOXy.
Дана продукція має найширший модельний ряд за об’ємом і формфактором.
Серія резервуарів і міні АЗС «Swimer ECO-Line» спеціально розроблена для розташування в умовах обмеженості місця і займає мінімальну площу. На внутрішньому резервуарі передбачені спеціальні місця для кріплення паливного обладнання, автоматичної бобіни для намотування шланга, рівнеміра, тощо.
Резервуар оснащений в базовій комплектації
Індивідуальний заправний комплекс - це ідеальне рішення для компаній і приватних осіб, які володіють транспортними засобами з дизельними двигунами, вантажними автотранспортними засобами, сільськогосподарською та будівельною технікою, вилковими навантажувачами, тракторами, дизельними генераторами, тощо.
Система призначена для транспортних, експедиторських та кур'єрських компаній, будівельних організацій, виробників сільськогосподарської продукції, допоміжних компаній в будівельній галузі (наприклад, підвозять бетон), військових і цивільних логістичних підрозділів, виробничих підприємств, центральних розподільних складів і баз.
Переваги використання власної мобільної АЗС у господарстві:
Конструкція резервуара не вимагає спеціальних регламентних робіт в ході експлуатації. Замикається на замок - дозволяє попередити несанкціонований доступ до обладнання.
Оптимальний захист від витоку і запаху палива завдяки застосуванню перевіреного конструкційного рішення - двостінній конструкції, яка також забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень.
Високоякісний поліетилен, з якого виготовлені резервуари, і найсучасніші виробничі технології забезпечують надійний захист від перепаду температур.
Довговічність: не змінюють колір, не тріскаються, не піддаються корозії, стійкі до дії сонячних і ультрафіолетових променів, не потребують фарбування. Характеризуються простотою транспортування.
Гнучкість у варіантах комплектації додатковим обладнанням.
Ємність виготовлена з двостінного поліетилену високої міцності методом ротаційного формування.
Всі ємності мобільні, легко транспортуються з місця на місце або на автотранспорт за допомогою звичайного вилочного навантажувача, обладнані спеціальними отворами для транспортування.
Ємності міцні, не бояться випадкових зіткнень з транспортом і не пошкоджують його.
Товар сертифікований і обладнаний системою розподілення палива Piusi (Італія), потужністю 56/72 літрів в хвилину.
Під замовлення можна встановити професійну безконтактну систему обліку використання рідини зі спеціалізованим ПО, що дозволить обслуговувати автопарк автоматично, без присутності оператора і виключити можливі махінації з паливом.