
| Производитель | Explore |
|---|---|
| Вес | 3.5 кг |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
Самокат Explore Storm.
Хомут (затискач): 3х болтовий, класичний
Дека: алюмінієвий сплав
Розмір деки : 50*11 см
Колеса: 110 мм, металевий сердечник
Поліуретан жорсткість 82А
Підшипники: ABEC 7
Вага: 3,3 кг
Максимальне навантаження: 100 кг