






| Производитель | China |
|---|---|
| Тип | Усилитель мощности |
| Схемотехника | Полупроводниковый |
| Количество каналов | 2 |
| Номинальная мощность | 15 Вт |
| Пиковая мощность | 15 Вт/канал |
| Количество стереовходов RCA | 1 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 55 мм |
|---|---|
| Глубина | 35 мм |
| Высота | 11 мм |
| Особенности | Однополярне живлення |
|---|---|
| Входы | Bluetooth, AUX |
Цифровий мультиплеер підсилювач TDA7492P 2*25Вт з блютус версії 4.2 АУКС ЮСБ СД кард ридер ФМ радио , пульт ДУ. Эквалайзер
Живлення DC 12 -24 V
Економічний мультиплеер -підсилювач для портативних (бумбоксів) колонок.
КПД-90%
Живлення від будь яких аккумуляторів або БЖ 12 до 24В (напруга впливає на потужність!)
Струм Макс: 3A
Статика: 8mA
Эффективність: ≥ 90%
SNR: 100dB
Диапазон частот: 20 Гц-20 кГц
Динамик: 4-8 Ω