








| Производитель | Schneider Electric |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Тип элемента крепежа кабеля | Гребенка |
| Наличие изоляции | Да |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Материал изделия | Медь |
| Цвет элемента крепежа | Красный |
| Тип наконечника | Штырь |
| Тип разъема | Папа |
| Цвет изоляции | Белый |
| Конструкция | Прямая |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Состояние | Новое |
| Максимальный ток | 63 А |
|---|
ШИНКА ГРЕБІНЧАСТА ДЛЯ ВА63 2П 12 МОДУЛІВ
10389 Технічні характеристики| Діапазон | Domae |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Гребінчаста шинка |
| Спосіб кріплення | Горизонтальний |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для підключення |
| Опис рядків | 1L + N |
| Довжина в модулях 18 мм | 12 |
| Стандарти | МЕК 60664 МЕК 60439-1 |
| Кількість шляхів | 6 способів N + 1 Л |
|---|---|
| Конфігурація полюсів | 1 x 1P + N 1 x 2P |
| Крок підключення | 18 мм |
| Тип конектора | Клема |
| Відстань між лініями | 36 мм |
| Ізоляція | Ізольований |
| Опис виробу | Відрізний |
| [Ie] номінальний робочий струм | 63 А на 40 °C |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм Ph/N 400 В змінний струм Ph/Ph |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В змінний струм відповідно до МЕК 61439-1 |
| Місце встановлення | Верхній на клеми тунельного типу |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 24 |
| Ширина | 220 мм |
| Колір | Світлий сірий (RAL 7035) |
| Сумісність серії | Easy9 (Easy9 MCB) Easy9 (Easy9 RCBO) Easy9 (Easy9 RCCB) Easy9 (Перемикач Easy9) Domae |
| Вогнестійкість | 850 °C ( 30 с ) відповідно до МЕК 60695-2-1 |
|---|---|
| Ступінь забруднення | 3 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 1 см |
| Ширина 1 упаковки | 2,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 21 см |
| Вага 1 упаковки | 60 г |
| Гарантія | 18 місяців |
|---|