





Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 36 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Розмір | 280х17х18 |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 3A |
| Колекція | LTR-stick |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 36W 3А LTR-36 належить до лінійки вузьких перетворювачів напруг форм-фактора «стік», що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок при декоративному оздобленні приміщень. Потужність виробу становить 36 Вт, сила струму на виході – 3 А. Діапазон робочих напруг – від 176 до 265 В, вихідна величина – 12 В постійного струму.
Охолодження у даній моделі пасивне. Воно здійснюється шляхом природного тепловідведення від зовнішніх поверхонь. Завдяки застосуванню алюмінію у якості матеріалу корпусу, вдалося підвищити загальну тепловіддачу приладу. Виріб не є герметичним, клас його захисту – IP20.
Країна бренду компанії виробника – Китай. Рівень якості розглянутого пристрою – «Стандарт». Гарантія поширюється на 12 місяців. Розміри БЖ – 280х17х18 мм.