




Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 15 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 77×35×22 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 1.25A |
| Колекція | TR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 15W 1,25А TR15-12 належить до серії негерметичних перетворювачів напруги, що застосовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Потужність приладу складає 15 Вт, а вихідна напруга дорівнює 12 В постійного струму. Напруга живлення може коливатися у діапазоні від 170 до 240 В, а сила струму на виході дорівнює 1,25 А.
Охолодження БЖ – пасивне, воно здійснюється за рахунок прямого теплообміну з навколишнім повітрям. Корпус виготовлений з металу та здатний допомогти більш ефективно відводити тепло. Розміри виробу – 77х35х22 мм, клас захисту – IP20.
Країна бренду, що випускає виріб – Китай, категорія якості виконання – «Стандарт». Гарантійний термін продукції – 6 місяців.