
| Производитель | BINDMARK |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 7 кг |
|---|
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
|---|---|
| Корпус | Металевий |
| Крок перфорації | 9 х 16 (21 отвір) |
| Максимальная толщина документа | 450 аркушів |
| Максимальный диаметр пружины | 51 мм |
| Потужність одночасної пробивки | до 18 аркушів |
| Регулювання відступу перфорації від краю аркуша | Да |
| Розміри | 390 х 270 х 180 мм |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Стопор позиціонування листа | Да |
| Форма отворів | прямокутна |
| Ширина перфорації | А4 |