









| Производитель | Chieftec |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Форм-фактор | ATX |
| Вес | 4.29 кг |
|---|---|
| Высота | 462 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 170 мм |
|---|---|
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Довжина відеоадаптера (макс.) | 320 мм |
| Комплект поставки | набір кріпильних елементів, вентилятор |
| Охлаждение | 1 х 120 мм вентилятор на задній панелі, 3 х 120 мм спереду, 2 x 140 мм спереду, 2 x 140 мм на верхній панелі, 2 x 120 мм на верхній панелі |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Радіатори опціонально, мм | Передня панель: 280 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 2 шт |
| Роз'ємів USB 3.1 | 2 |
| Тип корпуса | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX, mini-ITX, micro-ATX |