





| Производитель | TP-Link |
|---|---|
| Страна производитель | Тайвань |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
|---|---|
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок питания | зовнішній |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Высота | 26 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глубина | 126 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Количество LAN портов | 8x10/100/1000TX |
| Количество вентиляторов | без вентилятора |
| Количество портов | 8 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Списки доступу (ACL) | IP ACL;IPv6 ACL;MAC ACL |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Ширина | 209 мм |