







| Производитель | TP-Link |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Jumbo-фрейм | 16 байт |
|---|---|
| Блок питания | зовнішній |
| Высота | 25 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | 802.3af/at |
| Гарантія | 12 |
| Глубина | 99 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Количество портов | 8 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | 8 x 10/100/1000 Мбіт/с |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний;настінний |
| Ширина | 158 мм |