




| Встроенный коммутатор | Да |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Основні | |
| Аккумулятор | Li-Ion |
| Призначення | Для роутерів |
| Ємність | 6600 мАг |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Джерело заряду вбудованої батареї | Мережа 220 В |
| Вхідні інтерфейси | DC |
| Потужність, Вт | 18 Вт |
| Індикація | Без дисплея |
| Кількість інтерфейсів для зарядки пристроїв | 1 |
| Вихідні інтерфейси | DC |
| Особливості | Безперебійне живлення |
| Колір | Білий |
| Розміри | 141 х 88 х 27 мм |
| Вага | 270 г |
| Додатково | Рекомендації з безпеки: Безпека пауербанків та зарядних станцій ДБЖ: DC-DC (чіпсет RTL9210B) Вхідна напруга: 12 В постійного струму (+/-1 В), 2.0 А (+/-0.1 А) (адаптер не входить до комплекту) Вхідний та вихідний роз'єм постійного струму: 5.5 x 2.1 мм Вихідна напруга: 12 В постійного струму/1.5 А або 15 В постійного струму/1.2 А +/-5% (ручний перемикач) Вбудований акумулятор: 6600 мАг (потрійна літієва батарея типу 18650 2200 мАг x3 шт., захищена, змінна, час заряджання: 1 година (90%)) Робоче середовище: Температура температури: 0°C~40°C Вологість: 20% ~ 90% |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення Кабель DC-DC 26 см |