










| Вес | 6.8 кг |
|---|---|
| Высота | 445 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Типоразмер | Midi-Tower |
|---|
| USB 2.0 | 2 |
|---|---|
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бічного вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Толщина металла | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/ITX |
| Функція PFC | немає |
Prologix – ведущий украинский производитель компьютерной техники, специализирующийся на создании инновационных решений, способных удовлетворить потребности широкой аудитории пользователей. Мы выпускаем надежную и доступную продукцию, отвечающую лучшим стандартам качества.
Независимо от того, являетесь ли вы индивидуальным пользователем, бизнесом или корпорацией, Prologix имеет решение, отвечающее вашим потребностям. Компания работает с партнерами и клиентами по всему миру, предоставляя им лучшие продукты, услуги и технологические решения, которые помогают им добиваться своих целей и успеха. Prologix – это не просто бренд, это стиль жизни, отражающий веру в мощность технологий и их влияние на нашу жизнь.