









| Производитель | 1stPlayer |
|---|---|
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Вес | 4.8 кг |
|---|
| USB 2.0 | 1 |
|---|---|
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера CPU | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Наявність бічного вікна | з бічним вікном |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Толщина металла | 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/ITX |
Корпус 1stPlayer RT5 — это стильное и функциональное решение для сборки современного ПК. Благодаря эстетичному дизайну и широким возможностям конфигурации этот корпус станет основой для мощной системы с эффективным охлаждением.
Ключевые особенности: