




| Производитель | COUGAR |
|---|
| Высота | 422 мм |
|---|---|
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 210 мм |
| USB 2.0 | 1 |
|---|---|
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 140 мм |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Наявність бокового вікна | з боковим вікном |
| Пиловий фільтр | немає |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Підсвітка | ARGB-підсвітка |
| Розташування блока живлення | - |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
Uniface Mini RGB — это компактный корпус типа mini tower, который сочетает функциональность и минималистичный дизайн. Перфорированная передняя панель, унаследованная от модели Uniface RGB, обеспечивает отличную вентиляцию и узнаваемый стиль COUGAR, а боковая панель из закаленного стекла позволяет демонстрировать вашу сборку.
Несмотря на компактные размеры, корпус поддерживает установку до 6 вентиляторов, видеокарт длиной до 340 мм и водяного охлаждения радиатором до 280 мм.