










| Производитель | Deepcool |
|---|---|
| Форм-фактор | ATX |
| Вес | 5.8 кг |
|---|---|
| Высота | 486 мм |
| Глубина | 296 мм |
| Ширина | 225 мм |
| USB 2.0 | Нет |
|---|---|
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Цвет | white |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Наявність бічного вікна | з бічним вікном |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Стандарт 80 PLUS | Нет |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Нет |
DeepCool CH270 Digital – это компактный корпус формата Mini-Tower, позволяющий экономить пространство на рабочем столе. Он адаптирован для установки материнских плат MicroATX и основных компонентов ATX для максимально удобной сборки.
Ключевые особенности: