









| Производитель | Asus |
|---|---|
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Вес | 4.8 кг |
|---|---|
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 389 мм |
| Ширина | 225 мм |
| USB 2.0 | немає |
|---|---|
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | немає |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Кардридер | немає |
| Цвет | white |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 377 мм (без передніх вентиляторів) |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Наявність бічного вікна | з бічним вікном |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Способ установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
Корпус H3 Flow micro-ATX сочетает компактный дизайн с высокой производительностью. Он оснащен сверхтонкими сетчатыми панелями и вентилируемым кожухом блока питания для поддержания стабильного, оптимизированного потока воздуха по всей вашей сборке.
Особенности: