









| Вес | 8.7 кг |
|---|---|
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Типоразмер | Midi-Tower |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| USB 2.0 | Нет |
|---|---|
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Нет |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Кардридер | Нет |
| Цвет | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Нет |
| Кількість відсіків 5.25" | Нет |
| Максимальна висота кулера CPU | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Наявність бічного вікна | з бічним вікном |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Підсвітка | ARGB-підсвітка |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Нет |
| Толщина металла | 0.8 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
AeroCool D520A – это премиальный корпус, разработанный для энтузиастов и геймеров, ценящих эстетику, эффективное охлаждение и удобство сборки.
Боковая панель из закаленного стекла обеспечивает отличный обзор внутренних компонентов, а вентилируемая металлическая решетка на передней панели с улучшенным дизайном воздушного потока сочетает элитное охлаждение с изысканной эстетикой.
Ключевые особенности:
AeroCool D520A идеально подходит для любой конфигурации, требующей мощности и стиля.