










| Вес | 6.83 кг |
|---|
| Типоразмер | Midi-Tower |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| USB 2.0 | немає |
|---|---|
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 176 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Наявність бічного вікна | з бічним вікном |
| Пиловий фільтр | є |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| Підсвітка | ARGB-підсвітка |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 5 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
DeepCool CG380 3F — это панорамный корпус для ПК, сочетающий в себе форму и функциональность в компактном исполнении. С тремя предустановленными вентиляторами PWM ARGB он станет отличным выбором для создания эффектной системы с надежным воздушным потоком.
Ключевые особенности: