


| Производитель | Dell |
|---|---|
| Выходное напряжение (output) | 19.5 В |
| Индикатор работы | Да |
| Назначение | Для ноутбука |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Совместимость с брендом | Dell |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 7.4x5.0 мм |
| Важливо | Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть змінюватися виробником без попередження. Рекомендуємо уточнювати їх перед замовленням! |
|---|---|
| Выходная мощность | 65 |
| Гарантийный срок | 6 |
| Комплектация | Без кабеля 220V |
| Сила тока (А) | 3.34 |
| Форм-фактор | Ovale |