










| Производитель | Heys |
|---|---|
| Тип | Чемодан |
| Вес | 5.2 кг |
|---|
| EAN код | 665556052783 |
|---|---|
| Артикул | 930916 |
| Вага в упаковці | 5,6 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Вендор код | Best_(930916)_BS |
| Габарити | 76 x 51 x 30 см |
| Габарити упаковки | 80 х 56 х 35 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Категория | BS Чемодан Heys EZ Best Mix Fashion (L) Navy (10162-0028-30) BAS77/N |
| Цвет | Navy |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Мoдель | Best Mix |
| Объем, л | 116 |
| Особенности | З висувною ручкою <br /> З кодовим замком <br /> На 4-х колесах |
| Размер | Великий (90 літрів і більше) |
Валіза Heys EZ Fashion (L) Navy (10162-0028-30) на відміну від традиційної конструкції з розділенням 50/50, яка зустрічається в більшості жорстких валіз, відрізняється системою відкривання спереду. Це дає можливість пакування речей вглибину, використовуючи передній клапан. Виготовлена з полікарбонатного композиту: легкого, міцного та ударостійкого матеріалу. Зовнішня поверхня має легке тиснення, що запобігає появі подряпин й потертостей. Внутрішня частина повністю на підкладці. Основне відділення має два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою. Також є дві сітчасті кишені для зберігання необхідних дрібниць. Є можливість збільшити корисний об єм валізи до 20% завдяки наявності розширювального клапана.
Особливості:
✅️ Мы не меняем цены, озвученные на сайте в день покупки, даже если они изменились у нас на складе.
![]()
✅ Огромный ассортимент товаров. Каждый найдет то, что ему нужно!

✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Имеем огромный клиентский опыт работы в данной сфере.

✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента

✅Весь товар проверяется на наличие брака перед отправкой✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Мы качественно и надежно упаковываем все наши посылки, за сохранение содержимого можете не беспокоиться.
Смотрите наши другие объявления.
Всем удачных покупок.