
| Производитель | Enermax |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для процессора |
| Вес | 705 г |
|---|
| Для процесорів | INTEL, AMD |
|---|---|
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Материал радиатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 96.04 CFM |
| Подсветка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 120 х 100 х 157 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 x 120 x 25 мм |
| Уровень шума | 25 dB |
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системы охлаждения | активна (кулер) |
| Давление | 1.12 мм H2O бар |
| Управління швидкістю обертання | Да |
ETS-T41 — повітряний кулер для процесора від ENERMAX
Висока ефективність охолодження до 250 Вт TDP
Оснащений чотирма тепловими трубками Ø6 мм і двома 120 мм вентиляторами на гідродинамічних підшипниках, кулер забезпечує продуктивне охолодження для потужних процесорів.
PWM-вентилятор із 9-лопатевим дизайном
Конструкція з 9 лопатями оптимізує повітряний потік та знижує рівень шуму, підтримуючи стабільну роботу системи.
Компактний розмір
Висота радіатора всього 157 мм, що робить кулер сумісним із більшістю популярних корпусів.