





| Страна производитель | Китай |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Форм-фактор | mATX |
| Вес | 2.3 кг |
|---|---|
| Высота | 358 мм |
| Глубина | 361 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Bстановлених вентиляторів | 1 шт |
|---|---|
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 142 мм |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Відсіків 5,25" | 1 шт |
| Кнопки | Power; Reset; Power LED; HDD LED |
| Комплект поставки | набір кріпильних елементів; Інструкція користувача |
| Максимальна довжина VGA | 290 мм |
| Материал | сталь; пластик; скло |
| Місць для 12 см вентиляторів | 1 шт |
| Місць для 8 см вентиляторів | 1 шт |
| По напрямках | ігровий |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Роз'ємів USB 2.0 | 2 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 шт |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Тип корпуса | Mini Tower |
| Тип материнської плати | mini-ITX; micro-ATX |
2E Basis RD850 підходить для складання універсальної компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної середнього рівня робочої станції. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (4 слоти розширення), відеоадаптера довжиною до 290 мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити 2 вентилятори (один 120мм ARGB, MOLEX у комплекті), охолодження для процесора заввишки не більше 142 мм.
Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, Power LED, HDD LED. Корпус з верхнім розташуванням блока живлення (немає в комплекті).
У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.