










| Производитель | Thunder |
|---|---|
| Цвет | Голубой |
| Висота, см | 215 см |
|---|---|
| Діаметр, см | 255 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | сталь, пластик |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | батути |
| Тип назначения | VT Батут с внутренней сеткой для активного отдыха детей и взрослых VITRU MUX черно-голубой VITR-02 |
