





| Производитель | Modecom |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 3 |
| Материал корпуса | Сталь, Пластик, Стекло |
| Особенности | Вход для микрофона, ЖК экран, Выход на наушники |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Вес | 9 кг |
|---|
| PSU (живлення материнської плати) | ATX |
|---|---|
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм ARGB |
| Габариты (мм) | 238х483х502 |
| Дополнительно | lCD-дисплей на передній панелі, бічна панель із загартованого скла, синхронизация rGB с материнской платой |
| Знімні кошики для HDD | є |
| Количество USB-портов | 2 x USB 3.0 |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Кількість 2,5" відсіків | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 |
| Механізм відкривання | знімні бічні стінки |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 400 |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | бічна панель: 3x120 мм / 2x140 мм, верхня панель: 3 x 120/140 мм, задня панель: 1 x 120 мм, тунель блоку живлення: 3x120/140 мм |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 1 x 120 мм на задній панелі, на боковій панелі |
| Товщина металу шасі, мм | 0.7 |