



| Производитель | Xilence |
|---|---|
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для процессора |
| Вес | 1060 г |
|---|
| (Сбока) Общая высота, мм | 157 |
|---|---|
| Артикул | XC091 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр вентиляторов | 120 мм |
| Для процессоров | INTEL; AMD |
| Дополнительно | 6 тепловых труб |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальная частота вращения | 1600 об/мин |
| Максимальный TDP | 260 Вт |
| Мoдель | CRYON M806D.B |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Подсветка | Нет |
| Размер (общий) | 129 x 143 x 157 мм |
| Разъемы питания | 4-pin PWM |
| Состав | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1155; 1156; 1200; 1700; 1851 |
| Страна производства | Китай |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Управление скоростью вращения | Да |
| Уровень шума | 32.7 dB |
Компактний та продуктивний універсальний двобаштовий вентилятор для процесора Xilence Cryon CPU cooler M806D.B (XC091) відмінно підійде для високопродуктивних процесорів.
Здатність розсіювати до 260 Вт теплової енергії дозволяє здійснювати охолодження на рівні систем водяного охолодження. Шість теплових трубок відводять відпрацьоване тепло на два радіатора з пластинчастою структурою, а два 120-мм вентилятори забезпечують тихе ефективне розсіювання тепла.
Функція PWM дозволяє регулювати швидкість обертання вентилятора від 700 до 1600 об/хв залежно від температури процесора.
Вентилятор Xilence Cryon CPU cooler M806D.B сумісний з усіма стандартними сокетами Intel та AMD.