




| Производитель | Technoline |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Тип питания | Батарейки |
|---|
| Вага в упаковці, кг | 0.048 |
|---|---|
| Вес (кг) | 0.035 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Габарити (ВхШхГ) | 97х39х25 мм |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 115х49х35 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дальність передачі даних | 60 м |
| Додаткові характеристики | Червоний світлодіод для індикації подачі сигналу |
| Категория | VDD Датчик Technoline для Lite Pro наружной температуры беспроводной белый термометр с индикацией сигна VDD11-S |
| Код | VDD11-S(DAS303077)-S11 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Датчик<br /> Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт<br /> Інструкція українською мовою |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метеовимірювання | Зовнішня температура |
| Наявність | В наявності |
| Спосіб встановлення | Настільний|Настінний |
| Совместимость | Technoline WS9130, WS9632, WS9172 |
| Тип | Датчик |
| Ціна | 1272 |
| Штрихкод | 4029665911069 |
Датчик Technoline TX106 призначений для використання з метеостанціями і термометрами Technoline WS9130, WS9632, WS9172. Датчик здатний вимірювати температуру та передавати її на частоті 433 МГц на відстань до 60 метрів прямої видимості. Technoline TX106 може використовуватися або як заміна основного датчика метеоприладу, або як додатковий датчик, якщо метеоприлад підтримує роботу з декількома датчиками.
Метеовиміри:
Зовнішня температура:
Характеристики і комплектація:
Сумісний з метеостанціями і термометрами:
Передача даних:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.