










| Производитель | Technoline |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Вага в упаковці, кг | 0.300 |
|---|---|
| Вес (кг) | 0.100 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Электронный |
| Вимірювана вологість в приміщенні Min/Max | 20/95 % |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | -9.9/+49.9°C |
| Вимірювана температура зовнішнього повітря Min/Max | -39.9/+69.9°C |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дальність передачі даних | 60 м |
| Дисплей | РК Монохромний |
| Дополнительно | Будильник|Часи |
| Живлення станція/датчик | Базова станція: батарейки AАА (LR03) 1.5V х 2 шт; Датчик температури води: батарейки AАА (LR03) 1.5V х 2 шт |
| Зовнішні датчики | Датчик температури |
| Категория | VDD Термогигрометр Technoline черный Lite Pro беспроводной для измерения температуры в помещении и воды VDD11-S |
| Код | VDD11-S(DAS302450)-S11 |
| Комплектация | Метеостанція; Бездротовий датчик температури води TX36-IT; Шнурок для кріплення датчика температури води; Батарейки AАA (R03) 1.5V х 4 шт; Інструкція на українській мові; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна кількість зовнішніх датчиків | 3 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метео вимірювання | Внутрішня вологість, Внутрішня температура, Зовнішня температура |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Вуличний|Кімнатний |
| Розміри | 90х90х28 мм |
| Розміри в упаковці | 157х110х103 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний|Настінний |
| Тип | Термогігрометри |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип зовнішнього датчика | Бездротовий |
| Точність вимірювання відносної вологості | +/-5 % |
| Точность измерения температуры, ± | +/-1°С |
| Фіксація Min/Max значень відносної вологості | Є |
| Фіксація Min/Max значень температури | Є |
| Ціна | 2898 |
| Штрихкод | 4029665090597 |
Тепер ви можете слідкувати не тільки за мікрокліматом в SPA зоні, а ще й контролювати температуру води в кількох водних зонах одночасно. Technoline WS9059 - це термогігрометр що вимірює температуру води в басейні і може підтримувати до 3-х бездротових датчиків одночасно. Датчик водонепроникний і обладнаний власним екраном для выдображення температури води. Він може передавати данні на відстань до 60 метрів за допомогою радіосигналу на основний блок, встановлений у приміщенні. При цьому основний блок також вимірює внутрішню температуру, вологість і показує мінімальні і максимальні значення цих параметрів, та додатково обладнаний годинником з будильником.
Функції:
Годинник:
Температура в приміщенні:
Зовнішня температура води:
Вологість в приміщенні:
Рівень комфорту:
Передача даних від зовнішнього датчика температури:
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.