










| Производитель | Technoline |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Вага в упаковці, кг | 0.053 |
|---|---|
| Вес (кг) | 0.037 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Электронный |
| Вимірювана вологість в приміщенні Min/Max | 20/95 % |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | -9.9°C/+50°C |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дисплей | РК Монохромний |
| Живлення станція/датчик | Термогігрометр: батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; |
| Категория | VDD Термогигрометр Technoline белый Lite Pro для измерения температуры и влажности в помещении электрон VDD11-S |
| Код | VDD11-S(DAS302457)-S11 |
| Комплектация | Термогігрометр; Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція на українській мові; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метео вимірювання | Внутрішня вологість, Внутрішня температура |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Кімнатний |
| Розміри | 56х56х20 мм |
| Розміри в упаковці | 65х65х30 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний|Універсальний |
| Тип | Термогігрометри |
| Тип питания | Батарейки |
| Точність вимірювання відносної вологості | +/-5 % |
| Точность измерения температуры, ± | +/-1°С |
| Фіксація Min/Max значень відносної вологості | Є |
| Фіксація Min/Max значень температури | Є |
| Ціна | 1920 |
| Штрихкод | 4029665094755 |
Настільний термогігрометр Technoline WS9475 White має надзвичайно широкий кут огляду дисплею (до 180°) і може перемикатися між режимами із світлим і темним тлом завдяки економічному дисплею E-paper, що, зазвичай, використовується в електронних книгах. Прилад має компактні розміри і з легкістю поміститься в косметичку чи кишеню сумки. Він обладнаний магнітом для кріплення до сталевих предметів і буде ефектно виглядати на холодильнику. Завдяки широкому діапазону вимірюваної температури, Technoline WS9475 White буде однаково корисний як на кухні чи в дитячій кімнаті, так і в гаражі, або іншому технічному приміщенні.
Функції:
Температура в приміщенні:
Вологість в приміщенні:
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.