






| Производитель | Technoline |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Тип питания | Батарейки |
|---|
| Вага в упаковці, кг | 0.062 |
|---|---|
| Вес (кг) | 0.042 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Габарити (ВхШхГ) | 100х40х23 мм |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 135х80х40 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дальність передачі даних | 60 м |
| Категория | VDD Датчик температуры Technoline Lite Pro беспроводной для метеостанций VDD11-S |
| Код | VDD11-S(DAS301301)-S11 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Датчик - 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метеовимірювання | Зовнішня температура |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Для метеостанцій |
| Спосіб встановлення | Настільний|Настінний |
| Совместимость | Technoline WS9767, WS 6870 |
| Тип | Датчик |
| Ціна | 1596 |
| Штрихкод | 4029665109602 |
Термпературний датчик Technoline TX960 призначений для використання з метеостанціями Technoline WS9767, WS 6870. Датчик здатний вимірювати температуру та передавати її на частоті 433 МГц на відстань до 60 метрів прямої видимості. Technoline TX960 може використовуватися або як заміна основного датчика метеоприладу, або як додатковий датчик, якщо метеоприлад підтримує роботу з декількома датчиками.
Метеовиміри:
Зовнішня температура:
Характеристики і комплектація:
Сумісний з метеостанціями і термогігрометрами:
Передача даних:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.