










| Производитель | Technoline |
|---|
| Вага в упаковці, кг | 0.560 |
|---|---|
| Вес (кг) | 0.120 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Электронный |
| Вимірювана вологість в приміщенні Min/Max | 20/95 % |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | +0/+50°C |
| Вимірювана температура зовнішнього повітря Min/Max | -40/+60°C |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дальність передачі даних | 100 м |
| Дисплей | РК Монохромний |
| Дополнительно | Часи |
| Живлення станція/датчик | Базова станція: батарейки AАА (LR03) 1.5V х 2 шт; Датчик температури повітря: батарейки AА (LR06) 1.5V х 2 шт; Датчик температури води: батарейки AА (LR06) 1.5V х 2 шт |
| Зовнішні датчики | Датчик вологості, Датчик температури |
| Категория | VDD Термогигрометр Technoline беспроводной Lite Pro для измерения температуры и влажности серебристый м VDD11-S |
| Код | VDD11-S(DAS301302)-S11 |
| Цвет | Серебристый |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна кількість зовнішніх датчиків | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метео вимірювання | Внутрішня вологість, Внутрішня температура, Зовнішня температура, Точка роси |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Вуличний|Кімнатний |
| Розміри | 147х178х23 мм |
| Розміри в упаковці | 184х165х115 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний|Настінний |
| Тип | Термогігрометри |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип зовнішнього датчика | Бездротовий |
| Точність вимірювання відносної вологості | +/-5 % |
| Точность измерения температуры, ± | +/-1°С |
| Фіксація Min/Max значень відносної вологості | Є |
| Фіксація Min/Max значень температури | Є |
| Ціна | 5445 |
| Штрихкод | 4029665090696 |
Тепер для того, щоб знати температуру води в басейні не обов'язково щоразу підходити і опускати градусник у воду. Термогігрометр Technoline WS9069 має водонепроникний температурний датчик, який перебуваючи в басейні, передає температуру на відстані до 100 метрів за допомогою радіосигналу на основний блок з дисплеєм, встановлений у будинку. При цьому основний блок також вимірює внутрішню температуру, вологість, відображає точку роси, приймає показання температури повітря від другого зовнішнього виносного датчика і показує мінімальні і максимальні значення цих параметрів.
Функції:
Годинник:
Температура в приміщенні:
Зовнішня температура повітря:
Зовнішня температура води:
Вологість в приміщенні:
Точка роси:
Передача даних від зовнішнього датчика температури:
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.