





| Производитель | Colombo |
|---|---|
| Вес | 5.99 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| EAN код | 8003186008404 |
|---|---|
| Артикул | 931024 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Высота площадки | 84 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 144 см |
| Длина в сложенном состоянии | 153 см см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Общая высота | 153 см |
| Категория | VDD Лестница Colombo Stark Lite Pro 4 ступени алюминиевая для дома и работы легкая безопасная 150 кг ма VDD11-S |
| Код | VDD11-S(931024)-S11 |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 4 |
| Робоча висота | 284 см |
| Тип | Драбини |
| Цвет | Grey |
| Ширина | 46 см см |
Драбина Colombo Stark 4 щаблі (S109004W) - міцна, універсальна, легка, безпечна. Сертифікована відповідно до європейського стандарту якості EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Чотири щаблі з антиковзною структурою. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. З цією драбиною ви можете працювати на висоті до 2,84 метри. За рахунок того,що основа виготовлена зі сталі,а щаблі з алюмінію, виріб міцний і надійний.
Особливості: