










| Производитель | Garlando |
|---|
| Вес | 24 кг |
|---|
| EAN код | 8029975755519 |
|---|---|
| Артикул | 930986 |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Настільний футбол / Аерохокей |
| Возраст | Від 3 до 8 років |
| Габарити упаковки | 120 x 66 x 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Категория | VDD Настольная игра Garlando Lite Pro Multi 12in1 настольный футбол бильярд хоккей для детей игровой ст VDD11-S |
| Код | VDD11-S(930986)-S11 |
| Комплектация | Стіл<br /> 7 ігрових полів<br /> Аксесуари для ігор<br /> |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество игроков | 2 |
| Назва | Настільна гра Garlando Multi 12in1 (MULTI12CIRLNO) |
| Особенности | Телескопічні штанги<br /> Компенсатори нерівності підлоги |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Розміри | 109 х 61 х 80 см |
| Розміри ігрового поля | 100 х 58 см |
| Стара ціна | 15599 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 13999 |
Настільна гра Garlando Multi 12in1 (MULTI12CIRLNO) - настільний футбол, більярд, теніс, хокей, боулінг та ще сім ігор в одному продукті. Створений для того, щоб запропонувати максимум розваг для дітей навіть в умовах невеликої кімнати. Стіл виготовлений із якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців, завдяки телескопічним штангам, що входять до стандартної комплектації. Настільна гра Garlando Multi 12in1 (MULTI12CIRLNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
Характеристики настільних ігор:
У варіанті настільного футболу:
У варіанті більярдного столу:
У варіанті хокею:
У варіанті для пінг-понгу:
В інших варіантах ігор трансформація відбувається швидко і легко, шляхом накладання відповідних панелей на стіл (аксесуари входять у комплект)
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.