







| Производитель | Colombo |
|---|---|
| Вес | 3.7 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| EAN код | 8003186046505 |
|---|---|
| Артикул | 930636 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Высота площадки | 46 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 84 см |
| Длина в сложенном состоянии | 89 см см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Общая высота | 89 см |
| Категория | VDD Лестница Colombo Factotum Lite Pro Alu 2 ступени легкая складная для дома и работы безопасная антик VDD11-S |
| Код | VDD11-S(930636)-S11 |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 2 |
| Робоча висота | 246 |
| Тип | Драбини |
| Цвет | Grey |
| Ширина | 50 см см |
Драбина Colombo Factotum Alu 2 щаблі (G110AT2W) - міцна та надійна. Виготовлена в Італії відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Модель Factotum Alluminio 2 щаблі (G110AT2W) рекомендовано як для професійного, так і для домашнього використання. Корпус виготовлено з алюмінію, основа щаблів зі сталі. Драбина має два зручних щаблі з антиковзним покриттям. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки з пластиковим захистом перешкоджають небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.