





| Производитель | Colombo |
|---|---|
| Вес | 4.25 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Сталь |
| EAN код | 8003186046505 |
|---|---|
| Артикул | 930634 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Высота площадки | 46 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 81 см |
| Длина в сложенном состоянии | 88 см см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Общая высота | 88 см |
| Категория | VDD Лестница Colombo Stabilo Lite Pro 2 ступени стальные для дома и работы компактная легкая безопасная VDD11-S |
| Код | VDD11-S(930634)-S11 |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество ступеней | 2 |
| Робоча висота | 246 |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 46 см см |
Драбина Colombo Stabilo 2 щаблі (G120L02W)- міцна та надійна. Виготовлена відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Модель Colombo Stabilo 2 щаблі (G120L02W) рекомендовано як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина має два зручних щаблі з антиковзною структурою. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 4,5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.