






| Производитель | Vortex |
|---|---|
| Вес | 1.8 кг |
| Количество секций | 3 |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Тип головки | 2D |
| Тип | Головка |
| EAN код | 843829115094 |
|---|---|
| Аксесуари | Платформи для штативів |
| Артикул | 930134 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Гарантія | 12 місяців |
| Категория | VDD Штатив Vortex алюминиевый Lite Pro для биноклей и фотоаппаратов с регулировкой высоты до 158,8 см. VDD11-S |
| Код | VDD11-S(930134)-S11 |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна висота зйомки | 158,8 см |
| Материал | Алюминий |
| Назва | Штатив Vortex High Country II Tripod Kit (TR-HCY) |
| Особенности | З гвинтом під штативне гніздо камери, бінокля, підзорної труби<br /> З можливістю повороту на 360 °<br /> Крюк для сумки |
| Розділ | Штативи |
| Розміри | Регулююча висота штативу від 28,6 до 158,8 см. Розміри у складеному вигляді (ВхШ): 61,7 х 10,2 см |
| Стара ціна | 12199 |
| Совместимость | Біноклі<br /> Підзорні труби<br /> Відеокамери<br /> Фотоапарати |
| У комплекті | Швидкознімна пластина |
| Ціна | 10399 |
Легкий алюмінієвий штатив преміум-класу Vortex High Country II Tripod Kit (TR-HCY) ідеально підходить для великих біноклів, зорових труб, відеокамер та гвинтівок. Максимальне навантаження на штатив до 10 кг. Цангові затиски розкладних телескопічних ніжок вважаються одними з найнадійніших серед затисків такого классу. Кожна з ніжок має спеціальні гумові упори для стійкості штатива в будь-якому положенні та на будь-якій поверхні. Штативів Vortex High Country II Tripod Kit (TR-HCY) спеціально розроблений, щоб задовольнити потреби мисливців, любителів спостереження за птахами, природою тощо.
Особливості:
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.