




| Производитель | Montech |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Количество кулеров | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 2200 об/мин |
| Назначение | Для корпуса |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 3-pin/4-pin |
| Глубина | 28 мм |
|---|
| PWM | Є |
|---|---|
| Внутрішній код товару | METALPRO12 ARGB 3PACK (W) |
| Довжина кабелю(ів) | 52 см |
| Диаметр вентилятора | 120 x 120 мм |
| Комплект | 3 шт + хаб |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальный уровень шума | до 30 дБ |
| Модульний | Нет |
| Мінімальна кількість оборотів | 600 об/хв |
| Область підсвічування | лопаті |
| Обороти | 600 - 2200 об/хв |
| Обороти (макс.) | 2200 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 76.2 CFM |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | є |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Роз'єм підсвічування | 3-pin (5V) |
| Размер | 120 мм |
| Уровень шума | 13 - 29.1 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 29.1 дБ |
| Тип подсветки | ARGB |