






| Цвет корпуса | Белый |
|---|---|
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Type-C | 1 |
|---|---|
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | AM-DART-PRO-ARGB-20 |
| Габарити корпусу | 391 x 385 x 200 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | ARGB |
| Форм-фактор | Micro ATX, Mini ITX |