



| Производитель | Asus |
|---|---|
| Мощность блока питания | 650 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип разъема подключения к материнской плате | 20+4pin |
|---|---|
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Вентилятор | 135 x 135 мм |
|---|---|
| Внутрішній код товару | TUF-GAMING-650B |
| Живлення відеокарти 16pin | немає |
| Количество ATA | 4 |
| Количество SATA | 5 |
| Мощность | від 600 до 699 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | немає |
| Тип кабелів | немодульні |
| Тип разъемов доп. питания для видеокарт | 4 x 6+2-pin |